Юдей Yudey
Проект будинку 04-07-12 - GaudiBud

Гаряча лінія:  +38 (067) 658-29-29

UA | EN

Проект будинку 04-07-12

Проект будинку 04-07-12

0%

  № проекту 04-07-12

  вартість фасадного декору визначається після узгодження дизайн-макета і розраховується індивідуально.

  Залежить від:
  1. Кількості обраних елементів
  2. Знижки (залежить від обсягу замовлення)
  3. Вартості доставки

  Мы виробляємо

  вироби з СТЕКЛОФІБРОБЕТОНУ:

  - висока міцність
  - мала вага (пустотілий)
  - морозостійкість
  - екологічність
  - ремонтопридатність
  - висока передача рельєфу
  - можливість фарбування в будь-який колір

  Огляд будинку

  Склад проектної документації:

  • Архітектурно-будівельний розділ (АБ)
  • Будівельний паспорт (П)
  • Додаткова копія проекту (К)
  • Інженерний роздер (ІР)
  Ціна проекту: 0,00 грн
  Площа будинку 661,4 кв.м
  УВАГА - термін виготовлення проекту 30 робочих днів з моменту укладення договору.
  / завантажити договір /
   

  Відгуки, питання і коментарі до проекту

  Загальна площа проекту цього двоповерхового будинку величезна, вона становить - 661.4 кв.м. Спроектували його в змішаному європейсько-класичному стилі.

  Тон покриття покрівлі схожий з кольором обробки цокольного поверху, тим самим такий світловий стиль надає більш виразний ефект цього будинку.

  Двомісний просторий гараж розташований у внутрішньому дворі будівлі, і непогано вписується в загальний дизайн будівлі.

  Досить велика тераса з тильної сторони будинку оточена довгою колонадою в формі півкола і двома сходять вниз сходами, що виглядає дуже гармонійно в такому фасадній вирішенні.

  Завдяки такому декоративному прикрасі фасаду будинку, не можна точно сказати, яка вхідний рішення найголовніше, навпаки, можна стверджувати, що в будинку є два головних входу.

  Кути стін декоровані рустами, це виділяє кути будинку, надаючи загальному фасадного вирішення чіткої стилістики.

  Говорячи про дизайнерському рішенні, можна також відзначити цікавий підхід в тому, що всі три поверхи мають обробку різними матеріалами, які відрізняються також за колірною гамою. Це дозволяє візуально відокремити кожен поверх від іншого. Наприклад цокольний поверх має обробку темно-коричневим облицювальною цеглою середніх розмірів, перший поверх оброблений облицювальною цеглою бежевого кольору великих розмірів, а другий поверх оброблений дрібним облицювальною цеглою персикового кольору.

  Важливим елементом фасадного декору, в плані поділу поверхів, служить досить великий незграбний карниз білого кольору, який є як би розділяє рисою.

  Можна відзначити також той факт, що стилістика будинку, не дивлячись на його розміри, є досить скромною, суворої, що не химерною. Про це свідчить оформлення віконних прорізів. Вони обрамлені непомітним молдингом, однаковим в оформленні всіх вікон будинку, невеликим карнизом і замковим каменем.

  Незвичайним явищем в оформленні будинок є 3 великих вікна в фасаді будинку, які розтягуються відразу на два поверхи, що надає велику освітленість інтер'єру природним сонячним світлом. І ще можна відзначити, що у цокольного поверху теж є свої вікна, це зустрічається далеко не у всіх проектах будинків.

  З упевненістю можна сказати, що такий проект будинку своєю масштабністю, і звичайно ж небувалою красою, якраз підійде для великої родини.