Проект будинку 12-10-12 - GaudiBud

Гаряча лінія:  +38 (067) 658-29-29

UA | EN

Проект будинку 12-10-12

Проект будинку 12-10-12

0%

  № проекту 12-10-12

  вартість фасадного декору визначається після узгодження дизайн-макета і розраховується індивідуально.

  Залежить від:
  1. Кількості обраних елементів
  2. Знижки (залежить від обсягу замовлення)
  3. Вартості доставки

  Мы виробляємо

  вироби з СТЕКЛОФІБРОБЕТОНУ:

  - висока міцність
  - мала вага (пустотілий)
  - морозостійкість
  - екологічність
  - ремонтопридатність
  - висока передача рельєфу
  - можливість фарбування в будь-який колір

  Огляд будинку

  Склад проектної документації:

  • Архітектурно-будівельний розділ (АБ)
  • Будівельний паспорт (П)
  • Додаткова копія проекту (К)
  • Інженерний роздер (ІР)
  Ціна проекту: 0,00 грн
  Площа будинку 768,9 кв.м
  УВАГА - термін виготовлення проекту 30 робочих днів з моменту укладення договору.
  / завантажити договір /
   

  Відгуки, питання і коментарі до проекту

  Проект будинку 12-10-12 призначений для великої родини віддають перевагу комфорту і затишок, достатність у всьому і індивідуальність. Укладання даного проекту будинку проведена цеглою, тому в ньому здійснено самі незвичайні форми, ніж якби він був зроблений з плит.

  Будинок має дуже незвичайну форму і збудований на схилі пагорба, що надає ще більшої індивідуальності, так як з одного боку будинку є вхід тільки на перший поверх, а з іншого боку будинку можна увійти відразу в цокольний поверх.

  На цокольному поверсі є дуже багато господарських приміщень: Турецька лазня, сауна, душова, тренажерний зал, кімната відпочинку, бібліотека з телевізором, гардероб, вентиляційна камера, комора, котельня, а також відносно великий хол і спальня для любителів поспати на нижніх поверхах.

  Відмінною будівельно-архітектурної особливістю даного будинку є те, що міжповерхові сходи знаходиться в центрі будинку і об'єднана з холом на всіх поверхах.

  На першому ж поверсі знаходяться ділові кімнати: вітальня, кабінет, зимовий сад, їдальня, кухня, спальня, гардероб, комора, Білизна і велика тераса.

  На другому поверсі розташований житловий сектор, що включає в себе 5 спалень, одну ванну і 3 окремі санвузли, великий хол і 3 балкона.

  Основним фасадним прикрасою будинку є такі ліпні елементи як колони, балюстради і русти, які гармонійно розташовані по всьому периметру будинку.

  Будинок має велику кількість кутів, тому явним прикрасою для них стали русти, що підкреслюють об'ємність будинок.

  Основний обробкою поверхонь стін будинку став облицювальну цеглу бежевого відтінку, завдяки якому фасадна ліпнина стала виглядати ще гарніше.

  Стіни цокольного ж поверху оздоблені натуральним фасадним каменем, що підкреслює поділ цокольного від першого і другого поверхів.

  Завдяки нестандартній формі будинку, його складно віднести до якогось стилю, проте будь-якому оці помітно, що такий котедж завдяки ліпнині став справжнім палацом, заміською резиденцією.