Проект будинку 20-09-12 - GaudiBud

Гаряча лінія:  +38 (067) 658-29-29

UA | EN

Проект будинку 20-09-12

Проект будинку 20-09-12

0%

  № проекту 20-09-12

  вартість фасадного декору визначається після узгодження дизайн-макета і розраховується індивідуально.

  Залежить від:
  1. Кількості обраних елементів
  2. Знижки (залежить від обсягу замовлення)
  3. Вартості доставки

  Мы виробляємо

  вироби з СТЕКЛОФІБРОБЕТОНУ:

  - висока міцність
  - мала вага (пустотілий)
  - морозостійкість
  - екологічність
  - ремонтопридатність
  - висока передача рельєфу
  - можливість фарбування в будь-який колір

  Склад проектної документації:

  • Архітектурно-будівельний розділ (АБ)
  • Будівельний паспорт (П)
  • Додаткова копія проекту (К)
  • Інженерний роздер (ІР)
  Ціна проекту: 0,00 грн
  Площа будинку 1247,1 кв.м
  УВАГА - термін виготовлення проекту 30 робочих днів з моменту укладення договору.
  / завантажити договір /
   

  Відгуки, питання і коментарі до проекту

  Следующий проект: « Проект будинку 30-12-15

  Проект будинку 20-09-12 можна назвати справжнім палацом, замком, або навіть житловим комплексом. Кількість кімнат і їх розташування дуже вражають.

  Цей палац має 4 поверхи і по площі, яка становить понад 1200 квадратних метрів, є одним з найбільших проектів нашої компанії.

  На цокольному поверсі є: комора, льох, свій санвузол, хол, більярдна, тренажерний зал і сьогодення технічне підпілля, яке ви можете використовувати на свій розсуд.

  Перший поверх має найбільшу площу, тому в ньому найбільша кількість кімнат. У них входять: спальна, вітальня, камінна, ігрова, гардеробна, кімната відпочинку, кабінет, їдальня, кухня, вестибюль, хол, санвузол, сауна і навіть свій величезний басейн. Також на першому поверсі є 2 тераси, одна з який крита, а друга відкрита.

  На другому поверсі розташовані 2 спальні, 2 дитячих, 2 санвузли, 1 ванна, 4 гардеробних, 4 балкони, кімната для уроків і величезний хол в центрі.

  Площі кімнат на мансардному поверсі можна облаштувати по своєму. Наприклад, можна розташувати там додаткові спальні кімнати, кабіент і перетворити поверх в зону відпочинку.

  Виходячи з планування будинку, можна сміливо сказати, що даний проект розрахований на велику сім'ю з дітьми, не відмовляйте собі ні в чому.

  В оформленні фасадної частини проекту будинку використано велику кількість колон, які надають дому неймовірно багатий і значний вид, який зачаровує своїм зовнішнім виглядом. Не дивлячись на те, що в будинку є більше рис, які відносять його до європейського стилю, більшість ліпних елементів виконані в античному стилі, додаючи будинку змішаний стиль, однак це анітрохи не впливає на і без того приголомшливий вид, скоріше лише підкреслює індивідуальність стилю всієї споруди .

  Всі балкони і мансарди обгороджені балюстрадами, а балкон другого поверху з фасадної частини прикрашений двома скульптурами досить значних розмірів. Ці прикраси перетворюють будинок в справжній палац.

  Також для декорування стін використовується велика кількість барельєфів, розеток, що надає більш гармонійний вигляд і закінченість в стилістиці.