Проект будинку 23-09-12 - GaudiBud

Гаряча лінія:  +38 (067) 658-29-29

UA | EN

Проект будинку 23-09-12

Проект будинку 23-09-12

0%

  № проекту 23-09-12

  вартість фасадного декору визначається після узгодження дизайн-макета і розраховується індивідуально.

  Залежить від:
  1. Кількості обраних елементів
  2. Знижки (залежить від обсягу замовлення)
  3. Вартості доставки

  Мы виробляємо

  вироби з СТЕКЛОФІБРОБЕТОНУ:

  - висока міцність
  - мала вага (пустотілий)
  - морозостійкість
  - екологічність
  - ремонтопридатність
  - висока передача рельєфу
  - можливість фарбування в будь-який колір

  Огляд будинку

  Склад проектної документації:

  • Архітектурно-будівельний розділ (АБ)
  • Будівельний паспорт (П)
  • Додаткова копія проекту (К)
  • Інженерний роздер (ІР)
  Ціна проекту: 0,00 грн
  Площа будинку 638,2 кв.м
  УВАГА - термін виготовлення проекту 30 робочих днів з моменту укладення договору.
  / завантажити договір /
   

  Відгуки, питання і коментарі до проекту

  Проект будинку 23-09-12 практично є дублікатом проекту будинку 14-11-12, з таким же незвичайним рішенням для повноцінної сім'ї, що мають у своїй крові тягу до краси, витонченості і комфорту.

  Можна довго гадати для кого саме призначений такий будинок, вдивляючись в фасадне рішення. Але не варто забувати що гарне фасадне рішення можна реалізувати практично в будь-якому проекті котеджу. Тому найпростішим рішенням є природно погляд на планування будинку.

  У цьому проекті будинку загальною площею 638 квадратних метра є: чотири гардеробних, загальною площею в 26 з половиною квадратних метра, дві комори, по одній кухні на різних поверхах, вітальня площею 81 квадратний метр на першому поверсі і гостьова кімната площею 15 квадратних метра на другому поверсі, п'ять ванних кімнат, гігантський басейн з сауною в 86 квадратних метра, п'ять спальних кімнат загальною площею майже в 100 квадратних метра, а також більярдна, пральня, кімната відпочинку, великі холи і багато іншого.

  Можна також відзначити незвичність планування будинку, яка як би розбита на сектори.

  Так як будинок за формою далекий від стандартної коробки, у нього багато кутів, виступів і заокруглень, а також можна помітити велику кількість вікон в фасаді, в будинку буде переважати природне освітлення, в порівнянні з іншими стандартними проектами палаців.

  У зв'язку з тим же великої кількості вікон по всьому фасаду будинку, використовується і досить велика кількість ліпних виробів, щоб надати будинку єдиний античний стиль. Практично всі вікна, крім тих, що використовуються в лицьовій частині, виконані в одному стильовому рішенні.

  Всі вікна в оформленні мають однакові карнизи і молдинги, що з'єднуються у верхній частині вікна замковим каменем, який ідеально доповнює античну стилістику.

  Серед інших ліпних виробів можна відзначити, що використано велику кількість рустов і пілястр, проте з заднього боку фасаду більше використовуються колони.

  Вхідний рішення має прикраса у вигляді невеликих балюстрад, що імітують 2 міні-балкончики стоять поруч зі вхідними дверима.